Аксесуари

Немає товарів для показу в цій категорії.

Аксесуари для меблів відіграють далеко не останню роль у кожному виробі. Фурнітура виконує покладений на неї перелік функцій і удосконалює загальний вигляд меблів. Завдяки таким пристосуванням ваші меблі виглядають стильно й мають тривалий термін служби.Фурнітура та аксесуари для м'яких меблів


Затишок у домі - це головна складова психоемоційного стану людини й важливу роль тут відіграє зовнішній вигляд та функціональні особливості ваших меблів. Погодьтеся, розхитані дивани, облізлі ручки чи нестійкі ніжки крісел - це глобальний подразник у квартирі. Для того щоб ваші меблі тішили вас кожен сезон, компанія Ліос використовує виключно якісну меблеву фурнітуру для дому. Наші меблі оснащуються зносостійкими пружинними блоками, ламелями, металовиробами та трансформуючими механізмами. Така фурнітура для м'яких меблів просто необхідна для створення ідеальних виробів. Не на останньому місці в даному випадку є і якісний зносостійкий текстиль, який використовується нами не тільки в обшивці, а і при випуску чохлів. При виготовленні столів, кухонних куточків та іншого, дуже важливі аксесуари для кухонних меблів, що включають ручки, петлі та багато інших необхідних предметів. Гарні меблі, що добротно функціонують, це безумовна щоденна радість господаря квартири. Дивани й столи, що плавно розкладаються, м'які крісла з чистими обшивками - це те, що піднімає настрій.


Купити фурнітуру для меблів у Дніпрі та Києві


Через інтернет-магазин виробничого підприємства Ліос продається меблева фурнітура у м. Дніпро недорого. За допомогою подібних аксесуарів ви зможете перетворити зовнішній вигляд своїх меблів, оновити конструкції та просто продовжити життя улюбленим предметам інтер'єру. Зателефонуйте нашим консультантам, і вам розкажуть про кожен аксесуар докладніше, допоможуть вибрати розмір та оформити замовлення. Ми працюємо по всій Україні та надсилаємо замовлення в будь-яке місто.